RM14F2002CT
MFR.Part #
RM14F2002CT
JLCPCB Part #
C4261596
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS