RM12F2431CT
MFR.Part #
RM12F2431CT
JLCPCB Part #
C4261411
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS