RM25F4704CT-U
MFR.Part #
RM25F4704CT-U
JLCPCB Part #
C4260259
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS