RM02J2R4CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02J2R4CT
JLCPCB Part #
C4260020
Description
-55℃~+125℃ 2.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS