RUK3216JR012CS
MFR.Part #
RUK3216JR012CS
JLCPCB Part #
C4259737
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS