RM25F6801CT-U
MFR.Part #
RM25F6801CT-U
JLCPCB Part #
C4258358
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS