RM20J152CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM20J152CT
JLCPCB Part #
C4258191
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS