RM02F4642CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F4642CT
JLCPCB Part #
C4258172
Description
-55℃~+125℃ 46.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS