RN04B19R1CT10-25
MFR.Part #
RN04B19R1CT10-25
JLCPCB Part #
C4257659
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS