RN10D1211CT5-50
MFR.Part #
RN10D1211CT5-50
JLCPCB Part #
C4257512
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS