SPZ0JM102F11O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ0JM102F11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C475962
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mΩ@100kHz 11mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.2A@100kHz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS