SPZ0JM122E11P25RAXXX
MFR.Part #
SPZ0JM122E11P25RAXXX
JLCPCB Part #
C475959
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 11mm 1200uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5.2A@100kHz 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS