FXL0630-470-M
MFR.Part #
FXL0630-470-M
JLCPCB Part #
C475913
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5A 2A 385mΩ 47uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS