FXL0518-6R8-M
MFR.Part #
FXL0518-6R8-M
JLCPCB Part #
C475911
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
120mΩ 2.8A 3.4A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS