FXL0518-1R5-M
MFR.Part #
FXL0518-1R5-M
JLCPCB Part #
C475533
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
1.5uH 26mΩ 7.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS