FXL0650-8R2-M
MFR.Part #
FXL0650-8R2-M
JLCPCB Part #
C475529
Package
SMD,7x6.6mm
Description
48mΩ 5.5A 5.5A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS