FXL0530-1R0-M
MFR.Part #
FXL0530-1R0-M
JLCPCB Part #
C475517
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
11A 14mΩ 1uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS