RM04F5602CT
MFR.Part #
RM04F5602CT
JLCPCB Part #
C4253292
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS