RN06B8203CT5-25
MFR.Part #
RN06B8203CT5-25
JLCPCB Part #
C4252801
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS