RUT1608FR750CS
MFR.Part #
RUT1608FR750CS
JLCPCB Part #
C4252758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS