RM04F1623CT
MFR.Part #
RM04F1623CT
JLCPCB Part #
C4251442
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS