RM02J221CT
MFR.Part #
RM02J221CT
JLCPCB Part #
C4250076
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS