RM10J185CT
MFR.Part #
RM10J185CT
JLCPCB Part #
C4249976
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS