RM12F35R7CT
MFR.Part #
RM12F35R7CT
JLCPCB Part #
C4249795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS