RCS1005F1130CS
MFR.Part #
RCS1005F1130CS
JLCPCB Part #
C4248745
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS