RM04F1580CT
MFR.Part #
RM04F1580CT
JLCPCB Part #
C4248322
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS