RC1005F1R3CS
MFR.Part #
RC1005F1R3CS
JLCPCB Part #
C4247333
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS