RM04F2323CT
MFR.Part #
RM04F2323CT
JLCPCB Part #
C4244976
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS