RN10F6811CT5-50
MFR.Part #
RN10F6811CT5-50
JLCPCB Part #
C4244442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS