RM12F68R1CT
MFR.Part #
RM12F68R1CT
JLCPCB Part #
C4243134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS