RM12J203CT
MFR.Part #
RM12J203CT
JLCPCB Part #
C4242433
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS