RM25F5111CT
MFR.Part #
RM25F5111CT
JLCPCB Part #
C4241648
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS