RM04F5362CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F5362CT
JLCPCB Part #
C4241629
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS