RC2012F1650CS
MFR.Part #
RC2012F1650CS
JLCPCB Part #
C4239855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS