RC1005F1R62CS
MFR.Part #
RC1005F1R62CS
JLCPCB Part #
C4238463
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS