25121WJ0621T4E
MFR.Part #
25121WJ0621T4E
JLCPCB Part #
C474165
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS