RM25F11R0CT-U
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM25F11R0CT-U
JLCPCB Part #
C4236507
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS