0402WGF4704TCE
MFR.Part #
0402WGF4704TCE
JLCPCB Part #
C474132
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS