RCS1608F2152CS
MFR.Part #
RCS1608F2152CS
JLCPCB Part #
C4236159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS