RM04J515CT
MFR.Part #
RM04J515CT
JLCPCB Part #
C4236093
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS