0201WMJ0335TEE
MFR.Part #
0201WMJ0335TEE
JLCPCB Part #
C474116
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS