RN12F1102CT5-50
MFR.Part #
RN12F1102CT5-50
JLCPCB Part #
C4235845
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS