181207J0222T4E
MFR.Part #
181207J0222T4E
JLCPCB Part #
C474087
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS