RCS1608F1781CS
MFR.Part #
RCS1608F1781CS
JLCPCB Part #
C4235406
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS