RM06F2400CT
MFR.Part #
RM06F2400CT
JLCPCB Part #
C4234479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS