RM02F5600CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F5600CT
JLCPCB Part #
C4234373
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS