RM10F4222CT
MFR.Part #
RM10F4222CT
JLCPCB Part #
C4234136
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS