RN10B2003CT5-25
MFR.Part #
RN10B2003CT5-25
JLCPCB Part #
C4234026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS