RM04J510CT
MFR.Part #
RM04J510CT
JLCPCB Part #
C4233023
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS