RM06J164CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J164CT
JLCPCB Part #
C4232998
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS